TOPRAĞIN GÜCÜ

1990’DAN BERİ ASM HAFRİYATIN ELLERİYLE BULUŞUYOR

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

HAFRİYAT İŞLERİ

Bina temel hafriyatı, bir binanın arsa alanının tahsis edilmesi, gerekli projelerin yaptırılması ve gerekli kazı ve inşaat izinlerinin alınmasından sonra, fiili inşaat işlerine başlamanın ilk basamağıdır. Bina temel hafriyat hizmetleri, temel kazı işlemlerini ve kazı sonucu çıkan malzemenin uygun hafriyat döküm alanlarına nakliyesini ve dökülmesini kapsar.

Bina Yıkımı

Bina yıkım işlemini gerçekleştirmeden önce gerekli tüm resmi makamlar ile yazışmalar yapılarak izinler alınmaktadır. Gerekli önlemlerin alınması için tüm imkanlar seferber edilmektedir. İşlevini yitiren binaların yıkılması bulunduğu alana ve binanın mimari özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yanında olan binalara zarar vermemesi için binanın yıkılacağı alan koruma altına alınmaktadır.

İş Makinası Kiralama

Müşteri tercihlerine ve ihtiyaçlarına karşılık verebilecek güçlü makine parkımız ve tecrübeli operatörlerimizle imalatlarınızın zamanında ve en uygun maliyetlerde tamamlanması için verilen gebze kiralık iş makinesi hizmetinden saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak farklı periyotlarda yararlanılabilmektedir.

Bina Temel Dolguları

Yasal yönetmeliklere göre bina için dolgu nasıl yapılmalıdır. Dolgu yapımı ciddi bir mühendislik bilgisi ve deneyimi gerektiren bir inşaat yapım işidir. İlgili fen kurallarına uygun yapılmadığı takdirde üzerindeki yükleri,hatta bir müddet sonra kendini bile taşıyamaz hale gelebilir. Dolgu yapılacak zeminde dolgu, doğru malzemelerle, doğru ekipmanlarla, doğru sıkıştırma teknikleri uygulanarak kademe kademe yapılmalıdır.

Altyapı- Yol- Nakliye

Profesyonel bir şekilde yapılması gereken kazılar, hafriyat taşıması, gerektiği yerde yapıların yıkılması, hurdaların sökülmesi, asbest konusunda hassas davranılması ve neticede alt yapı çalışmalarının tamamlanması, firmamızın tecrübeli ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Referanslar

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz yurtiçi ve yurtdışı firmalar.